CNC gépkezelő, mechanikus szerelő, villanyszerelő, technikus pozíciók – Debrecen

Gyere és közösen megtaláljuk az új munkahelyed! Régióban található partnereink részére keresünk most új munkatársakat több nyitott pozícióba is! Ha van bármilyen fémipari területhez kapcsolódó végzettséged, mi biztos tudunk neked ajánlani több lehetőséget is!

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

• CNC gépkezelés

• Karbantartás

• Hegesztés és lakatosi munkák

• Villanyszerelési feladatok

• Gyártósori gépek működésének biztosítása

• Fejlesztések elvégzése

Amit kérünk:

• Szakirányú végzettség, több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Régiós szinten kiemelkedő bérezés – szakmai tapasztalathoz kötötten változik, egyedi megállapodás

Cafeteria

Széleskörű bónuszrendszer

Ingyenes céges buszjáratok

Hosszú távú munkalehetőség

Modern gépek és munkakörnyezet, változatos feladatok

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.