Promóter – Több helyszínen

Elektronikai üzleteink TV, IT és háztartási gépek részlegére keressük új műszaki értékesítő kollégánkat!

Kezdj már holnap!

 Feladatok:

  • Samsung műszaki termékek promótálása, bemutatása a vevők részére
  • Vásárlók megszólítása, szakszerű tájékoztatása a termékekről
  • A márka képviselete az üzlethelyiségen belül
  • Vásárlók segítése a megfelelő eszköz kiválasztásában

Amit kérünk:

  • Ne okozzon gondot számodra a vásárlók megszólítása! 🙂
  • Jól kezeld a visszautasítást!
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezz!
  • Proaktív hozzáállás és nagyfokú önállóság jellemezzen!

Amit kínálunk:

  • Középfokú végzettséggel 1 hónap próbaidő alatt nettó 1150 Ft-os alapórabér, ezt követően akár nettó 2000 Ft-os maximum órabér is elérhető
  • Értékesítésben szerezhetsz tapasztalatot – akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Szakmai mentor melletti betanulást biztosítunk
  • Fiatalos csapat, pörgős mindennapok

Egyéb információk:

  • Munkavégzési helyszínek:
    – MM Szombathely (heti 40 óra)
    – EU Soroksár (heti 20 óra)
    – EU Sugár (heti 40 óra)
    – MM Székesfehérvár (heti 34 óra)
    – MM Pesti út (heti 20 óra)
    – MM Győr (heti 40 óra)
    – MM Árkád (heti 40 óra)
    – MM Shopmark (heti 34 óra)
    – EU Sugár (heti 32 óra)
    – MM Pólus (heti 24 óra)

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.