Operátor (betanított) – Székesfehérvár

Világelső japán technológiákkal dolgozó, folyamatosan fejlődő cégnél kibontakoztathatja képességeit és új tapasztalatokra tehet szert. Csatlakozzon székesfehérvári, autóipari alkatrészeket gyártó, közel 5000 főt foglalkoztató cégünkhöz. Használja ki ingyenes buszos járatainak vagy szintén ingyenes szállásunkat, amennyiben messzebbről jönne dolgozni. Segítünk az utazásban és a munkakezdésnél is, jelentkezzen még ma!

 Feladatok:

  • Nagynyomású üzemanyag szivattyúk, befecskendező rendszerek csavarozása, összeszerelése, tesztelése

Amit kérünk:

  • 8. ált. iskolai végzettség
  • Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag: bruttó 275.000 Ft/hó alapbér + műszakpótlékok (40% , 50%) + folyamatos műszakos extra pótlék (bruttó 1000 Ft/nap) + hiányzásmentességi bónusz + ajánlási bónusz + Cafeteria (bruttó 400 000 Ft/év)
  • Ingyenes jó minőségű, kényelmes szállás Székesfehérváron
  • Ingyenes céges buszok, több, mint 200 településről

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.