Csontozó – Kaposvár

Magyarország egyik legnagyobb sertésfeldolgozója keresi új munkatársait.

A kaposvári üzemben készült termékekkel nemcsak itthon, hanem a világ több mint 40 országában találkozhatunk. Több mint 800 munkavállalóval Kaposvár és Somogy megye egyik legnagyobb munkaadója vár téged is.

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

Azonnali kezdéssel keressük új kollégáinkat sertés csontozó területre,

1 műszakos munkarend.

Tapasztalt és teljesen kezdő kollégákat is keresünk stabil környezetbe. Nincs tapasztalatod, de szeretnél versenyképes fizetést, úgy, hogy közben megtanulhatsz egy szakmát? Ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk, érkezz az ország bármelyik településéről.

Amit kérünk:
  • 8.osztály + gyakorlat vagy hentes végzettség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Az alapbéren felül jelenléti és teljesítményprémium,
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér,
  • COVID-álló pozíció
  • Fejlődési – és szakmai előre lépési lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Ingyenes szállás lehetőség

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.