Betanított szakács – Budapest

Légy Te is részese az olasz konyha egy forradalmian új világának, dolgozz egy világszerte dinamikusan fejlődő koncepciós fiatalos csapatban! Ha te is szeretnéd egy fiatal, szenvedélyes csapat tagjaként használni a kreativitásod, és minden nap kifőzni valami finomat, amivel örömöt okozol vendégeinknek, jelentkezz a Vapiano csapatába! A látványkonyha pasta cheftől a pizzásokon, a baristákon át számos pozíciót és karrierlehetőséget kínálunk a személyes érdeklődésedtől és ambíciódtól függően.

Kezdj már holnap!

 Feladatok:

  • Pizza ételek elkészítése standard recept alapján látványkonyhában
  • Tésztaételek elkészítése és tálalása standard recept alapján látványkonyhában
  • Munkaterület tisztántartása
  • Ételek elkészítése, adagolása, díszítése

Amit kérünk:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Csapatjátékosság
  • Megbízhatóság

 Amit kínálunk:

  • Átlag nettó 270 000 Ft kereseti lehetőség/hó (alapbér + műszakpótlék + mozgóbér nettó 20 000 Ft + szerviz díj nettó 20 000 Ft)
  • Nagyon könnyen tanulható, átlátható munkafolyamatok
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Választható munkavégzési hely Budapest több pontján: Westend, Vörösmarty tér, Mom Park, Bécsi Corner

Előnyt jelent:

  • Előny a gyorséttermi vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat vagy a szakirányú végzettség

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.