Betanított munkák – Jabil

Dolgozz a Jabilnál!

Munkatársakat keresünk betanított könnyű fizikai munkára, beültetőgép-kezelő, kulcs-operátor, anyagkiszolgáló, minőségellenőr, raktáros, diagnosztikai technikus munkakörökbe!

Azonnal határozatlan idejű munkaszerződést biztosítunk.

Az alábbi pozíciók közül tudsz választani:
Kulcs-operátor
Minőségellenőr
Beültetőgép-kezelő
Diagnosztikai technikus

Anyagkiszolgáló
Raktáros

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok

• A termékek mechanikus elemeinek összeszerelése, vizuális ellenőrzése, tesztelése

• Az észlelt hibák jelzése, illetve javítása,

• Számítógépes rendszerben történő dokumentálás

• Termékek vizuális ellenőrzése

• A hibák megkeresése és jelölése, illetve azok számítógépes rendszerben történő rögzítése

• A gépek és berendezések üzemeltetése, működésének biztosítása, esetleges karbantartása, javítása

• Előírt alkatrész adatbázis használata

• Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése

• Első darab jóváhagyásának elvégzése, átállási listák töltése

• A teszteken meg nem felelt termékek elemzése, és a hibák okának felderítése

• A tesztberendezések működésének ismerete, melyet felhasznál a hibakeresés során

• Áramköri rajzok és egyéb dokumentumok érvényességének ellenőrzése, frissítésének kérvényezése

• Hiba behatárolása

• Cikkszámok scannelése

• Gyártósor anyagellátása

• Anyagmozgatás, göngyölegkezelés

Raktáros

• Bejövő áruk kirakodása, átvétele, könyvelése

• Kimenő áruk előkészítése, dokumentálása, rakodása

Amit kérünk:

Kulcs-operátor:

• Műszaki beállítottság

• Alapfokú végzettség

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Kiváló kézügyesség Minőségellenőr

• Jó megfigyelőképesség

• Monotonitás tűrés

• Precizitás

Beültetőgép-kezelő:

Diagnosztikai technikus:

• Elektronikai vagy mechanikai technikus végzettség

• Mérőműszer, méréstechnika, elekronikai és áramköri ismeretek

• Alapvető informatikai és hálózati ismeret/tapasztalat

• Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség

Anyagkiszolgáló:

• Középfokú végzettség

• Jó számolási képesség

Raktáros:

• Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
• Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség

• Versenyképes alapbér

• Kiemelkedő cafeteria

• Műszakpótlékok

• Ingyenes céges buszjáratok, bejárási támogatás

• Határozatlan idejű szerződés

• 3 nap munka 3 nap pihenő több műszakos munkarendben

• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.