Betanított állások (Szeged és környéke)

Gyere és találjuk meg közösen új munkahelyed! Több munkalehetőséggel is várunk a régióban! Akár egy gépkezelő pozíciót is fel tudunk neked ajánlani, ha dolgoztál már gyári munkakörnyezetben!

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

• Összeszerelés

• Termékek ellenőrzése

• Válogatás

• Gépek kezelése

• Munkafolyamatok dokumentálása

• Gépek alapanyaggal való feltöltése

Amit kérünk:

• Több műszakos munkarend vállalása (váltott 12 órás, 3 műszak – pozíciónként eltérően)

• Min. 1 éves gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat megléte

• A munkába járás egyénileg vagy ingyenes céges buszokkal történik – pozíciótól függően eltérő

Amit kínálunk:

• Régiós szinten kiemelkedő bérezés

• Cafeteria

• Széleskörű bónuszrendszer

• Modern gépek és munkakörnyezet, változatos feladatok

• Hosszú távú munkalehetőség

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.