Betanított összeszerelő – Budapest

Cégünk a világ legnagyobb vasúti fékrendszer fejlesztője és gyártója. Fékrendszereinket a világ több mint húsz országában futó járművekben használják: nagysebességű vonatoknál, személy- és tehervonatoknál, villamosoknál, metrószerelvényeknél. Jó hangulatú, szakmailag nívós csapatunkkal Budapestről fékezzük és tesszük biztonságosabbá a gyorsuló jövőt, csatlakozzon Ön is kollégáink közé és mozgassuk együtt a világot!

Kezdj már holnap!

Feladatok:

A fékegységek, levegő ellátó vagy fékvezérlő egységek összeszerelése kézi szerszámokkal a megadott előírások alapján
Minőségellenőrzés, gyártásközi dokumentációk elkészítése és a kézi szerszámok állapotának ellenőrzése

Amit kérünk:

• Precíz és pontos munkavégzés
• 2 vagy 3 műszak vállalása (5:40-13:50, 13:40-21:50,21:40-5:50)
• Fizikai terherbírás

Amit kínálunk:

• Széleskörű juttatási csomag (alapbér +műszakpótlék +különböző prémiumok+ cafateria (összesen bruttó 400-450.000 Ft/hó)
• 13. havi fizetés, már a belépés napjától kezdve egészség- és balesetbiztosítás
• Munkába járási támogatás
• Tiszta, modern kellemes munkahelyi légkör

Előnyt jelent:

• Előny, ha szereztél már tapasztalatot szereldében

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.