Hőformázó és kazánkezelő – Makó

Cégcsoportunk fejlett technológiájú termékeivel világszerte jelen van az autóiparban, a gép-és berendezés gyártásban, a kötött pályás és vízi közlekedés területén. A makói telephely számos autóipari gyártónak szállít CH/C tömlőket, a legnagyobb márkák egyik legnagyobb beszállítójaként. A gyártás folyamata színes és érdekes, releváns és értékes tapasztalatokat tudnak kollégáink szerezni nálunk.

Kezdj már holnap!

Több pozícióba is várjuk Önt: szerelőként, hőformázóként vagy kazánkezelőként is kipróbálhatja magát, akár azonnali munkakezdéssel.

Amit kérünk:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Jó fizikum és állóképesség

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőséget biztosítunk: 6 havonta emelkedő alapbér+ Cafeteria/hó+különböző bónuszok+műszakpótlék
    Ingyenes buszok közel 30 településről (Csongrád és Békés megyékből)
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Kiszámítható munkaidőbeosztás

A www.magyarallasok.hu weboldalt készítette a Webrevelem Csapata a PROHUMAN 2004 Kft. megbízásából.
Copyright © 2021.

Adatkezelési tájékoztató